Tisztelettel köszöntöm honlapunkon a városunk iránt érdeklődő, az ide utazó, vagy ide utazni szándékozó kedves vendégeinket!
Csenger egy jelentős történelmi múlttal rendelkező szatmári kisváros a román határ szélén, de az informatika eszközei lehetővé teszik, hogy leküzdjük a távolságokat, és a világ valamennyi szegletébe eljussunk, kapcsolatokat teremtsünk.

Reméljük, hogy ezek a kapcsolatok és a virtuális városkép arra fogja ösztönözni Önt, hogy személyesen győződjön meg arról, hogy Csenger a Szatmári-síkság egyik leghangulatosabb és legszebb Szamos-parti kisvárosa, lakói pedig a legvendégszeretőbb házigazdák.
Az érdeklődők mellett külön szeretettel köszöntöm városunk lakóit, akiknek reményeim szerint segítséget nyújt a megújuló honlap információival és új struktúrájával. Kérem, hogy észrevételeikkel járuljanak hozzá egy városunkhoz méltó hivatalos honlap kialakításához.


Forján Zsolt
polgármester